Ledelsen

Camilla Høgsbro

Adm. Direktør, Partner

camilla@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806212

Regnskabskonsulenter

Christina Pagh

Afdelingsleder

christina@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806202

Linda Pagh

Regnskabskonsulent

linda@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806216

Malene Lauersen

Regnskabskonsulent

malenedurr@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806213

Mathilde Øvre

Regnskabskonsulent

mathilde@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806210

Allan Karleby

Regnskabskonsulent

allan@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806211

Mikael Rej

Regnskabskonsulent

mikael@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806218

Diana Jørgesen

Regnskabskonsulent

diana@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806200

Lea H. Pind

Regnskabskonsulent

lea@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806217

Lene Bach

Regnskabskonsulent

lene@hoegsbro-caspersen.dk

Tlf. 50806201

Løn, imlementering og HR

Jesper matzen

Afdelingsleder løn

Malene Nielsen

Impl.- og Lønkonsulent

Sheena Hartmann

Lønkonsulent

ibrahim polat

Impl.- og Lønkonsulent

Sussie Hansen

HR- og Lønkonsulent

Line Lindegaard

Lønkonsulent

Signe Kjærulf

Lønkonsulent

Liv lindberg

Lønkonsulent

Er du den næste?

Se vores ledige stillinger